Drabbles

Harry Potter

Sherlock Holmes

Zaklínač

Kousek na přání

Chcete od mé maličkosti drabble? No, pokud na tom trváte, tak můžete využít formulář níže a já se pokusím udělat to nejlepší a potěšit vás.

Obdarovaný - Vaše jméno, přezdívka nebo třeba jen Anonymní. Klidně i tři křížky, je to jen na vás, jakému jménu to budu věnovat.

Fandom - To jsou fandomy ve kterých už jsem něco napsala nebo bych byla schopná napsat. Můžete si vybrat z nich, nebo...

Jiný fandom - ... můžete zde vepsat jiný fandom. Zkuste to. Vzhledem k tomu, jak jsem multifandomová si prostě nedokážu vzpomenout na všechny.

Klíčová slova - Jedno až tři slova, která chcete, aby v drabbleti byla. Slibuji, že zachovám slovní druh (podstatné jméno, sloveso, přídavné jméno...), ale neslibuji zachování tvaru.

Odkaz na obrázek - Chcete-li, abych napsala drabble na nějaký obrázek, co vás zaujal, tak sem dejte odkaz na něj.

Jiná specifika - Cokoliv jiného, co si vymyslíte za kriterie pro drabble, třeba pár, nějaké téma, prostě cokoliv.
 

Kromě člověka, kterému mám drabble věnovat (a z technických důvodů fandomu - v případě jiného fandomu zvolte v nabídce "Jiný fandom") jsou všechna ostatní pole nepovinná.
A v případě, že z nějakého dovůdu nemůžete využít formulář nebo vám nefunguje, pořád je k dispozici má emailová adresa: AtraAnimus@seznam.cz.

Avengers

Star Trek