Všechny doposud zveřejněné povídky tohoto cyklu si můžete stáhnout v rubrice "Ke stažení" ve formátech word, office a PDF. Povídky jsou uloženy na ulož.to i přímo zde na stránce.

Cyklus povídek

 
Autorka: Lanevra
Beta: Adelaine
Hlavní postavy (páry): Harry Potter, Remus Lupin, Sirius Black, Severus Snape, Cedric Diggory (HP/CD, HP/RL, RL/SB, RL/SS - jednostrané)
Stručný děj: Harry a Cedric se spolu zblíží během konání Poháru tří kouzelníků. To ale ani zdaleka není konec příběhu. Jaké vztahy z minulosti spolu mají Remus, Sirius a Severus? Co všechno způsobí jedna fotka v Dením věštci? A jak moc hluboce dokáží vlkodlaci milovat?
Poznámka: Po přečtení několika povídek na pár Cedric/Harry jsem si tyhle dva spolu docela oblíbila. Povídka měla být původně krátká, jen pár zážitků z jejich vztahu, ale nakonec se mi do toho zamotaly ještě jiné postavy a příběh se stal složitějším. Na tuto povídku úzce navazuje povídka "Nerozhodnost lásky".
Dopsáno: 2012
Počet slov: 60 231
Také zveřejněno: 
FFdeník: Ano - Ohodnotit
Věnování: Eriador117 (autorka Všechno není ztraceno), Sirina a překladatelský tým (překlad Všechno není ztraceno) a T.
 
 
 
Autor: Lanevra
Beta: Adelaine (1. - 12. kapitola), yellow (13. - Epilog)
Hlavní postavy (páry): Harry Potter, Remus Lupin, Sirius Black, Severus Snape a další (HP/RL, RL/SB, SB/HP, SB/RL/HP, SS/?)
Stručný děj: Harry nastupuje do pátého ročníku, který bude rozhodně za všech nejnáročnější. Nejen kvůli Dolores Umbridgeová, ale i kvůli problém s milostným životem a šílenství jedné vlkodlačí lásky. A to už vůbec nemluvím o tom, co všechno zjistí o Snapeovi a že z Voldemortem je samá sranda.
Poznámka: Pamatujete jak jsem chtěla napsat tu krátkou povídku na pár HP/CD a vyklubala se z toho dlouhá povídka s kdekým? Tak tohle je "krátké" pokračování té první "krátké" povídky. Úzce navazuje na povídku "Nedostupnost přátelství" a bez její znalosti tuto povídku nepochopíte.
Dopsáno: 2012
Počet slov: 75 321
Také zveřejněno:
FFDeník: Ano - Ohodnotit
Věnování: Rocia Mixan (svými povídkami a překlady mi dodala odvahu napsat trojku Sirius/Remus/Harry), Adelaine (protože je trpělivá) a T.
 
 
 
Autor: Lanevra
Beta: ---
Hlavní postavy (páry): Harry Potter, Remus Lupin, Sirius Black, Severus Snape, Neville Longbottom, Albus Brumbál (SB/RL/HP, SS/NL, SS/?)
Stručný děj: Šestý ročník je tady, s ním přichází mnoho navých nástrah a nejsou to jen pokusi o Brumbálům život. Harry musí z Křiklana dostat pravou vzpomínku, ovšem zároveň se musí prát s Brumbálem o každou informaci o Tomovi a viteálech. Voldemort se mezitím úspěšně snaží rozložit kouzelnický svět všem za zády.
Poznámka: Pamatujete jak jsem chtěla napsat tu krátkou povídku na pár HP/CD a... to už nebudu ani dokončovat. Tohle je prostě pokračování předešlých dvou povídek. Bez znalosti "Nedostupnost přátelství" a "Nerozhodnost lásky" tuto povídku nepochopíte.
Dopsáno: 2012
Počet slov: 80 401
Také zveřejněno: 
FFDeník: Ano -Ohodnotit
Věnování: Bobo (za věrné komentování), belldandy (také za věrné komentování), Adelaine (protože je trpělivá).
 
 
Autor: Lanevra
Beta: ---
Hlavní postavy (páry): Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ron Weasley, Remus Lupin, Sirius Black, Severus Snape, Neville Longbottom, Adelaida Lupinová, Edward Lupin, Draco Malfoy (SB/RL/HP, SS/NL, DM/GW)
Stručný děj: Sedmí a poslední ročník senevyvede podle představ snady nikoho, vyjma Voldemorta. Shledá se Harry se svými milenci? Přežije Nevillova láska vše a dokáže mladík odpouštět? A kdo vůbec vyhraje celou válku?
Poznámka: Bez znalosti "Nedostupnost přátelství" a "Nerozhodnost lásky" tuto povídku nepochopíte.
Dopsáno: 2012
Počet slov: 169 827
Také zveřejněno: 
FFDeník: Ne
Věnování:
 
 

Doprovodné povídky

 
Autor: Lanevra
Beta: 
Hlavní postavy (páry): Neville Longbottom, Severus Snape, Lenka Láskorádová, Harry Potter (SS/NL)
Stručný děj: Už se vám někdy stál sen o mrzutém profesorovi lektvarů? Nevillovi ano a je to začátek mnoho jeho problému, které si ve své patnáctileté hlavě ani nedokáže představit.
Poznámka: Povídka se dá číst samostatně, leč pro její plné pochopení je dobré číst s ní současně i povídku "Nerozhodnost lásky". Pro některé drobnosti v následujících dvou povídkách z cyklu je znalost tého povídky nezbytné, ovšem je možné ji vynechat, protože jsou to opravdu jen drobnosti dokreslující kulisu. 
Dopsáno: 2012
Počet slov: 90 197
Také zveřejněno: 
FFDeník: Ano - Ohodnotit
Věnování:
 
 
Autor: Lanevra
Beta: Adelaine
Hlavní postavy (páry): Neville Longbottom, Severus Snape (SS/NL)
Stručný děj: Dva měsíce, dva muži a jeden starý dům. 
Poznámka: Odehrává se o prázdninách mezi pátým a šestým ročníkem, tedy mezi děním povídek "Nerozhodnost lásky/Jak je důležité míti Nevilla" a "Neznalost nepřítele"
Dopsáno: 2013
Také zveřejněno: 
FFDeník: Ano - Ohodnotit
Věnování: Celá povídka je věnována belldandy k narozeninám.
Části: Červenec, Srpen