Komentáře:

veritas

Jestli si bude Harry ráno pamatovat osahávání Severusova břicha? Ve vlastním zájmu radši ne, raději přesvědčí sám sebe, že to bylo pouze něco, co se mu jen zdálo. :D Bolest hlavy a lektvar může mysl pěkně omámit. A Snape by mu tohle racionální vysvětlení odkýval. Něco takového se prostě nemohlo stát.
Ano, jsem to já, kdo tu nedávno spekuloval o Tinině otci. Jak vidno, tak matka je taky podivná kreatura. Málomluvná šamanka, to zní nebezpečně. Je vidět, že Tinin otec bude taky podivné zjevení, s kým jiným by se ta ženská zahazovala, než s nějakým podivínem. Už kvůli svému původu není Tina kdovíjak důvěryhodná osoba. Geny se nikdy nezapřou.
Kdopak bude ten kontakt v Bradavicích? Ono by se nabízel Draco Malfoy, ale tím si nejsem tak jistá, Smrtijedů může být ve Zmijozelu víc (ba co víc, nemusí to být ani Zmijozel). Draco Malfoy je sice sobec, ale z kanónu se mi zdálo, že jsou Malfoyovy „relativně“ milující se rodina. Lucius byl sice parchant, ale podle svého přesvědčení dělal všechny špatnosti pro dobro vlastní rodiny. Že by se Dráček nepotatil? Pravda, otec trochu selhal, ale že by Draco opustil i matku? Jde o to, jací jsou Dracovi rodiče v tvém podání.
Potter se zase skvěle předvedl. Prostě idiot. On na té ošetřovně nezůstane a nezůstane. Jasně, když nepřijde Snape za ním, musí holt on do sklepení. Opravdu chytré (co jiného se dá ale od Pottera očekávat, že?). Takže nejen, že se Snape musí starat o vlastní nenarozené dítě, ale ještě musí dohlížet na dalšího spratka. Hmm, ale ten lektvar Harrymu asi moc nepomůže. Regenerace mozku a nervů – to by Potter asi potřepal něco mnohem silnějšího, protože není moc co zachraňovat v jeho případě. :D
Ta pohádka je zajímavá. Dva kouzelníci na opačných stranách jezera, to by mohlo být bradavické jezero (Harry vs. Voldemort) a ta panna, která z něj vystoupí, by mohla být Severusova dcera, protože ona má vlastně pod jezerem pokojíček. Není vyloučené, že by se Harrymu Voldemorta nakonec zželelo a pokoušel se ho vyléčit. Na toho pitomce by to sedělo.

Přidat nový příspěvek