Komentáře:

Děkuji

Myslím že tam Pansy sama usilovně přemítala o sto a jednom způsobu usmrcení Haryho Pottera, protože ten nebelvírský parchant je sotva plnoletý a už mu postavili pomník. :-D Co jeden! On má defakto hned dva, tenhle a ten jeho rodičů v Godrikově dole.
Že vás tak zaujala taková malá mudlorozené holka +jakožto Voldemort nechápe+ :-D
Jasně, Severus Snape v cukrárně je úplně normální zjev. Plachtí krámkem, strká si do košíku pendreky, šumivé bonbony, krvavá lízátka, karamelky, bertíkovi fazolky stokrát jinak, želatinové hady, čokoládové žabky... prostě takoví normální nákup mistra lektvarů. :-D Navíc on měl vyloženě chuť na cukrovou vatu a tu by musel po Prasinkách nosit narolovanou na špejličce. Hlavně co mě osobně tak rozesmálo už když jsem to psala bylo jeho prohlášen, že se u Medového ráje krátce stavil. :-D
To se dozvíš až v následujícím díle, kde to bude celé řešené a dozvíme se o tom ještě víc, než řekl Remus.
Jak říkám, v tomhle je mezi ostatními a Harrym rozdíl. On by skutečně za léčitelem nešel, kdyby věděl, že mu jeho nemoc ubližuje a nebo by odešel, kdyby se dostal do takovéhle situace ale byl pacientem. Bohužel, i pro mě, v sobě má hromadu směšného a pitomého sebeobětování.
No, ona má ráda Harryho magii a tak všeobecně jeho přítomnost, nemyslím si, že je natolik intelektuálně rozvinutá, aby to dělala vyloženě naschvál.
Nemyslím si, že by v Harryho případě vůbec hrálo roli kdo si pomoct zaslouží a kdo ne. Instinktivně bude vybírat ty, kteří jsou v akutnějším ohrožení života nebo umírají, ale nezastavil by se v léčení dokud A) by nevyléčil i poslední zadřenou třísku ve svém okolí; B) by se zcela nezhroutil a neupadl vyčerpáním do bezvědomí; C) by nezemřel magickým vyčerpáním.
Oh, Brumbál je obrovská vtěrka, dostane se všude, i když ho tam lidé fakt, ale fakt nechtěj. Vlastně zejména tam se vtírá s největším odhodláním. Nevím pročpak by neříkal. Rád plave, rád se otužuje (mimo dalších sto věcí co ještě dělá), tak proč se tím tajit. :-D
Ani zmijozel nemůže být absolutně podezřívaví, navíc Severus je, jak řekla bellandy, příštipkář, dokud se nebude někde jednoznačně vykládat komu křeslo patří a jak k němu přišel, bude prostě dělat, že o ničem neví. Severus v mém podání není hodný a poctivý člověk, jeho čest je taková... v některých ohledech docela pružná. :-D
Čas od času střípky budou, ano.

Přidat nový příspěvek