Komentáře:

Děkuji

Ano, bylo to dáno tím, že ji dlouho neviděl. Ostatní, určitě Pastorek a Weasleyovi ji viděli už dřív, Moodyho jen tak něco nepřekvapí, Brumbál je klidnej jako voda z kytek, tak snad jedině Minerva pořádně zaznamenala změnu a samozřejmě Severus. Já to v poznámce zdůraznila, protože vím nakolik lidé berou za bernou minci POV konkrétní osoby, ač třeba zrovna moje postavy se nejen mílí, ale také vyloženě lžou a vidí, co není. Zrovna třeba Severus vidí jedno, myslí si druhé, říká třetí a dělá čtvrté. :-D
Taky si myslím že to vyloženě dávají na odiv to své těhotenství a leckdy si říkám že vyloženě navzdory svému zdraví a zdraví dítěte. Třeba je venku deset stupňů a ona si tu bundičku do pasu prostě neodpustí ač už ji nemůže zapnout. Já chápu že jí není zima, termoregulace je další věc, které se v těhotenství podělá, ale je snad racionálně schopná odhadnout že v deseti stupních nemůže vyběhnout jen v halence a rozepnuté bundě.
Oh, já myslím že Tonksová se trochu chlubí. :-D Povedl se jí kolosální úlovek; splašila Remuse Lupina, který všem odolával přes dvacet let... :-D Ne, prostě si jen nekupuje moc oblečení, v první řadě na tom finančně nejsou růžově a pak Remus má rád její staré oblečení, už onošené.
Řekla bych, že občas si to bude užívat, to on zase rád když je mu věnována úcta, na to je dost ješitný, ale v celkovém náhledu toho co pro něj chystám... ne, nakonec se mu to nebude líbit ani trochu.
Tonksová je hodná holka, trhlá, ale hodná, nicméně bych ji nepodceňovala, pořád má krev Blacků byť hodně zředěnou. Myslím, že člověku který by chtěl ublížit jejímu dítěti by pocuchala fasádu možná i cruciatem.
Což o to, ať jsou posedlé stravou, ale ať neblázní s nízkotučnou stravou, cereáliemi a bílím masem. To je spolehlivé cesta jak si v těhotenství zadělat na pěknou chudokrevnost. Severus přeci jen taky na sebe začne trochu dbát, ale jinak se tedy živí jak ho pozoruji naprosto otřesným způsobem. :-D
Nevím jak to mají skřítci u Rowli, ale ti moji už tradičně jsou opravdu dost vědoucí. Nikdo snad ani nebádá jak je to možné, prostě je to fakt, jako že pegas létá že ano.
Oh, myslím že to si Severus užil. :-D Ponížit Pottere jako neschopností přímo před žák; koho by to nebavilo.
To máš úplně stejný pohled na těhotenství jako Severus, ve své podstatě je jediný ze všech, který se chová normálně. Myslím že ostatním přeskočilo, ale co se týče konkrétně Brumbála, on prostě rád zdobí. Klidně, kdyby mu to Severus dovolil, ten pokoj vlastnotručně vymaluje, vyřeže nábytek, očalouní ho, utká koberce a tapiserie a vůbec tak všechno. Zrovna budu psát kapitolu ve které se dozvíme co všechno Brumbál za svůj život už dělal. On totiž trpí těžkou poruchou soustředění - udrží pozornost a jednu myšlenku tak dvacet minut. A také se hrozně rychle učí a co se naučí a dovede k dokonalosti ho přestane bavit. Takže on má prostě záchvat nadšení a Pomfreyová má zase strach. :-)

Přidat nový příspěvek