Komentáře:

Děkuji

Otevřít si vedle poznámkoví blok a dělat si zápisky ze čtení? :-D
Voldemort plánuje velkou, opravdu velkou hnusárnu, a potřebuje si nad ní v klidu přemýšlet. Navíc nic lidi neděsí víc, než když je Voldemort klidný a potichu.
Já to považuji za třetí fázi uvědomnění si těhotenství. Nejdřív je to pořád "Mám trochu chřipku" potom už je to "Tak jo, tady vidím plod, tak to jsem fakt těhotná" a nakonec, při pohledu na první těhotnou ženu v okolí "A do háje! Takhle budu vážně jednou vypadat?". :-D Je pravda že zareagoval trochu prudce na to že se mu nic nestalo, ale ono na tom vlastně nezáleží. Vím to ze svého pohledu když jde třeba o Morganu. Sice se jí nic nestane, ale já stejně řvu na ty, co ji potencionálně mohli zranit. Navíc ho prostě naštvalo, že o něj se nikdo nestará.
Myslím že za to může Brumbál, protože jeho "Dohodli jsme se..." je ve skutečnosti královský plurál. Něco jako; My, Brumbál první a jediný, jsme se rozhodli, že to bude tak a tak. :-D
Severus by panenku za normálních okolností prostě ignoroval, stejně jako Kráturu samotného. Co udělal byl vliv jeho dítěte, aneb, co ten spratek chce si vynutí ještě před svým narozením. Alespoň už je jasné, proč ji má Brumbál tak rád. Vrána k vráně sedá. :-D
Harry bude v druhé části. ;-)

Přidat nový příspěvek