Komentáře:

Děkuji

Asi je, ale nemyslím že to tak Voldemort chápe, on se prostě jenom baví. Pro něj lidé mají malí nebo žádný význam, řekla bych že některé ani nevnímá jako lidské bytosti, třeba drtivou většinu mudlů. Pár jich vnímá, například mudlovskou královnu (možná se zbytkem úzké královské rodiny - pravděpodobně okrajově zaznamenal že nedávno umřela Diana ) a možná ministerského předsedu vlády.
To Severus ani nemá v plánu. Po narození děcka nevystrčí z hradu ani palec na noze. :-D
Já mu fandím, takže by mohl přestat být trucovitý a nechat si konečně tu ruku useknout. Sice by to úplně nepomohlo, Harry Potter je parchant co ho nakazil fakt hnusnou nemocí (proč mi to zní jinak, než to bylo myšleno?) ale na chvíli...
Devadesátá léta byla na oblečení velice smutný čas, protože se v plné síle rozmohli džíny, džínové kraťasy, odhalené pupíky a pánské košile psychedelických vzorů a barev - schválně kdo si ještě pamatuje na Beverly Hills 90210? Nicméně, po rozmachu žabek, gumáků, crocsek, bokovek, džnslegín a teplákových souprav, já velebím devadesátky a tvrdím, že Brandon měl fakt styl. A Harry se bohužel neinspiroval.
Já si vždy kouzelníky představovala se směsicí stylů na sebe trochu naházených bez ladu a skladu. Člověk může potka plátěné sukně tíhnoucí spíše ke středověku, vedle toho botky ala baroko a támhle zase žaket a cilindr a moderní mladá čarodějka už nosí kostýmky, ale ne, džíny se k nim ještě nedostaly stejně jako umělá vlákna a gumičky v kalhotách mají asi ještě z gumovníku.

Přidat nový příspěvek