Komentáře:

nemoc

Autorské poznámky pod kapitolou vůbec nevadí, naopak jsou velmi vítané.
Nevím, jestli by byla Nagini po pozření takové potravy schopna pohybu. Předpokládám, že v reálu by had zůstal na místě a trávil a trávil a trávil… Ale Nagini tam samozřejmě nemohla zůstat. Záhadou je, jak se s takovým břichem mohla odplazit. :) „Nadlidský“ výkon. Její vztah s Voldemortem se mi líbí, není divu, že mají k sobě tolik blízko. Nagini je prostě zlatíčko. Věrná společnice, která jako jediná Voldemortovi rozumí (a tím nemyslím pouze hadí řeč). Víte, kolik lidí miluje své zvířecí miláčky, dokonce více než své lidské společníky?
Scéna v Godrikově dole byla opravdu působivá. Bylo znepokojivě děsivé, jak s onou holčikou jednal. Byl téměř milý. Sice byla pod vlivem Imperia, ale opravdu se k Voldymu chovala, jako by to byl nějaký vzdálený, leč hodný a laskavý strejda.
Takže Voldemort se teď živí magií? Co na to asi říkají jeho věrní Smrtijedi? Zabijí pouze ty mudlorozené kouzelníky anebo čistokrevné? Já bych řekla, že čistokrevní mohou mít lepší magií, čistší, silnější, prostě vhodnější. Na druhou stranu nemůže zabíjet ty, které se snaží oslovit tím, že oni jsou nadřazení. Copak bude zabíjet své stoupence?
S chutěmi v těhotenství nemám zkušenosti. Někde jsem četla, že chutě se vyskytují spíše u dalších těhotenství než u prvního. Zato si myslím, že by mohl mít problémy s určitými druhy potravin. Jako např. mléčnými výrobky anebo podobně. Tak já jsem si taky jednou udělala takový obložený chlebík a mamka koukala, co si to tam plácám. Můj názor je takový, že je jedno, jestli jídla zkombinujete dohromady, či ho sníte postupně, v konečném důsledku se z toho v žaludku utvoří stejně ten mišmaš.
Že bulharská tradice. :D Kdoví, jak by to skončilo, kdyby ti dva pokračovali. Typičtí chlapi, kteří se snaží dokázat tomu druhému, že zvládnou ještě šílenější kombinaci jídla než ten druhý.
Akorát nevím, o kom byla řeč: ctihodný bulharský profesor. Krum byl totiž student, famfrpálový hráč a Karkarov byl ředitelem Kruvalu.
No, už bylo na čase, aby začaly vznikat nejrůznější fámy ohledně Severusova stavu. Samozřejmě nejvíce spekulací se objeví na téma smrtelné nemoci, protože to je tajné přání všech bradavických studentů. :) Škoda, že jim ten tip nevyjde.

Přidat nový příspěvek