Staré komentáře

Komentář

Udivuje mě, jak Snape Harryho ve své společnosti snáší. Ačkoliv byl k tomu donucen, tak to není tak zlé. Dokonce si spolu chvílemi i povídají a obejdou se bez vzájemných urážek. Snape by mohl být protivnější, ale asi ho těhotenství unavuje víc, než aby měl energii na nějaké projevy vzteku a agrese.
Aha, takže špatně namíchaný lektvar Levandulí, který nefungoval. Já ti nevím, ale co když v tom bylo něco jiného. Jakápak neutralizace! Prostě chtěla něco, co neumí ani ten nejlepší lektvar lásky. Přinutit teplouše šílet po ženské. Tím nám byla objasněna Harryho orientace. :)
Ach, to je super, že Harry Severusovi voní, ačkoliv ani jeden o tom zatím neví. :D Já slyšela, že při výběru vhodného partnera hrají pachy důležitou roli. Zvířata se čichají skoro pořád.
K příchodu nových žáků muselo čas od času docházet i v kanónu. Tam se to jenom nevešlo. Prostě to nebylo pro příběh důležité. Ale lidé se běžně stěhují, či si už více nemohou dovolit soukromého učitele, a tak pošlou dítě do Bradavic.
Tina se mi nelíbí. Ano, je to silné slovo. Je milá, přátelská, prostě sympatická dívka, v tomhle není problém. Něco mi na ní ovšem „nevoní“. A to její původ, a tím nemyslím, že je Američanka. :) Je tu otázka, kdo byl její otec. Prý nějaký grázl. Ani nevíme, jestli to byl mudla či kouzelník. Myslím, že Tina tu bude mít ještě nějakou roli, a možná i její tatínek, pěkný grázl.
Těším se na další díl.

Přidat nový příspěvek