Komentáře

Re: Re: Re: Děkuji

Je mi to jasné, ale do budoucna bych se těšit mohla. A přesně tyhle Severusy nemám ráda, ale vždycky na ně v těch povídkách narazím. A nabo na Siriuse mudčedníka, co by mouše neublížil.
No, ale tvůj Neville je docela blízko ideálu (i když on je takovej ideál i v knize).. :D Ale uvěřitelnější jsou spíš postavy, který mají svoje rozmary a občas jednaj trochu zkratkovitě. :) (Dokonalá bohyně je rozmařilá krasavice..:D)
Hm v tom případě se Neville naštval správně. :D Nikdo tam nesmí, ale pak si nakráčí blonďatá krasavice, shodou okolností Bellina sestra a Severus místo, aby ji odlifroval ven si ji ještě bere do knihovny. :D A líbí se mi, Patricie- dusivka. Zatím to vypadá, že má nějakou reakci na smrtijedy (Severuse škrtí ve spánku, pravda Cissu na "příkaz", ale stejně..:D).. jsem zvědavá, kdo bude další.
Dobře, dobře... Cissu přiškrtí Dobby. :D Ale stejně věřím, že, v rámci zachování pánovi ... Já už radši přestanu polemizovat.. (právě jsem si vzpomněla jaká krásná kravina se mi zdála o odpoledním šlofíčku..:D)

Přidat nový příspěvek