Komentáře

Re: Re: Děkuji

Já jsem ale hold teď zahlcené Veritas, s tím nic nenadělám. Musím ale říct že někdy mi taky Severus leze krkem, zvláště pokud je to nad všechno povýšený hrdina bez špetky sobeckosti zato s obrovskou potřebou nasazovat krk za jiné a ještě navíc má svaly a obrovský penis - jo, takových penisů... pardon, chtěla jsem říct Severusů je v povídkách hodně.
Oh ano, ale Nebelvíři narozdíl od Zmijozelských hned svou nenávist dávají najevo. Nicméně bych nebelvírům nebrala jejich právo na to se chtít mstít nebo nenávidět, aneb neumím si ani představit ani napsat postavu, co by byla dokonale dobrá, čestná, spravedlivá, trpělivá a vůbec všechny superlativy. (:-D Neumím takovou napsat ani bohyni - no dobře, u těch je to normální že jsou rozmařilé, ale... měla by být dokonalá.)
:-D Já myslím že svůj výrok opravím, do Severusova domu nesmí: pošťák, berňák, příslušník jakéhokoliv náboženství, Brumbál, Nevillovi přátelé, bezdomovci, vlkodlaci (pokud to není Lupin a nechce si zapíchat), zvěromágové, Smrtijedi, Pán zla, zvířata nepoužitelná na pokusy... hm, myslím že jednoduší bude napsat kdo tam smí; Severus, Neville a pár vybraných lidí, kterým to Severus výslovně povolí. :-D
Hele, takovou práci nech Dobbymu, ona je Typy slušně vychovaná skřítka co neublíží kouzelníkovi ani když ho nemá ráda.

Přidat nový příspěvek