Komentáře

Re: Děkuji

Takovou povídku bych si ráda přečetla.. mohlo by to být zajímavé čtení. (Asi bych na to reagovala jako na Nevilla a Severuse (čti: běžela bych číst hned!). Severuse totiž zrovna dvakrát v lásce nemám (pardon, vážně je to tak, sice oceňuji, co všechno udělal, a že denně nastavuje krk, ale nejsem jeho uctívačem) a HP/SS mi povětšinou už leze krkem a vůbec, když někde vidím Severuse, tak to obejdu oklikou, teda kromě SS/LM, to mi nevadí a naopak takový povídky většinou hltám.. :), ale Nevilla zbožňuju (a proto jsem tu! :D). Tak to mám podobně i u Cissy (kterou nemusím) a Minervy (kterou zbožňuju a uctívám.. :D).
Akorát teda ta iracionální nenávist asi není jen nebelvírská.. (já bych řekla, že je to někde mezi Nebelvířanama a Zmijozelskejma...:D)
Jo aha, to se vztahuje na takovéhle lidi, tak to pak chápu, měla jsem za to, že jsou v tom spočteny i Nevillovi přátelé.. protože to by pak, uznej, nebylo fér. Od jisté doby je to, jak Neville správně říká, jejich dům. A když Severus může tak Neville přece také, ne? :D (Ale chápu, že se to Severusovi nelíbí.)
Možná by Typy Nevillovi ještě pomohla.. Ale představa skřítka dusícího čistokrevnou čarodějku je.. :D :D Hahaaa skvělá představa.. :D

Přidat nový příspěvek