Komentáře

++++

Ach ti čistokrevní, nepřipadají vám trochu všichni nějak zdegenerovaní, co oni vůbec umějí, rozkazovat skřítkům, souložit, trochu kouzel na mučení a trochu obranných kouzel a starání se o svůj majetek. Už jsem myslela, že Neville bude jako Malfoy, jenom koukat a čekat až někdo za něj něco udělá. Nakonec se trochu vzpamatoval. Dokonce došlo i k ráznému činu, když se začal ráno rozčilovat na Severuse co se týkalo jeho domu. Nevím, proč se Snape divil, že Neville má skřítka, sám přece v minulých dílech věděl, že Neville není žádný chudák podle jeho oblečení. Zato Severus vypadá jako socka, zřejmě všechny prachy dává do lektvarů.
Ano, Severus v pyžamu a ponožkách už nevypadal tak sexy jako ve škole ve svém hábitu, opravdu žádný Krasoň, tady zřejmě Nevilovi spadly klapky z očí, i když ony mu tam asi pořád skáčou znova.
Líbí se mi pohled Severuse na mudlovský svět, on snad byl v našem městě a potkal opálené nabízející originální zboží.
Už jsem se bála, že by Nevillova skřítka mohla poznat Severuse jako smrdijeda, ale vypadá to, že ona malá karkulka se o nic nestará než o jídlo a úklid, babičku asi nějak nebránila, nemá to v povaze, a zřejmě to nebude žádný Dobby.

Přidat nový příspěvek