Staré komentář

Děkuji

A obě mají navíc latinský název, kterážto shoda je naprosto náhodná. V poslední době se mi to stává často. Například u Snaville je to markantní. V něčem se podobá Vychytralému plánu a jednu kapitolu, tu se stagnačním kouzlem na lektvarech, má jak opsanou ze Spřízněni kletbou. Tady si člověk jen povzdechne nad tím, že si nejspíš hodně čtenářů neuvědomí, že už je Snaville skoro půl roku dopsané a od té doby jsem tam změnila pár vět, nic víc. Je to ohavné shoda náhod.
Počkej, skutečná jako že opravdová kniha nebo opravodvé originální povídky na internetu? Tak jako tak; o čem to je?
Zlaté? U mě je spíš Strašlivé a někdy Strašidelné. :-D Joo, no, někdy mám dojem že Harry trpí poruchou soustředění a to myslím že mám ten dojem z Rowli a z filmů. Tím myslím že on sice něteré věci umí a zvládá, jenže jako kdyby kus světa kolem něj běžel na jiném plátně než na jaké on kouká.
:-D Ještě si ho nezažila co bude dělat, až někdo bude Severuse ohrožovat. Víš jak vypadá pes s pěnou u huby?
Ano, Harry je v tomto smyslu podivně zaujatý. Kromě léčitelství a nebelvírství je v tom i fakt, že ho Brumbál pohodil na prahu u prakticky cizích lidí. Každopádně s tebou ale souhlasím, je v tomto smyslu a zejména v této kapitole vlezlí.

Přidat nový příspěvek