Komentáře

miláček Severus

Musím se přiznat, že jsem taky nevěděla, kde mi hlava stojí. Nedokázala jsem se zorientovat, jestli Snape s Remusem už mluvil či ne. :) Ale ke konci jsem samozřejmě pochopila. Uff, to se mi ulevilo. Mozek mám pořád na správném místě a funguje relativně dobře.
Tak já si myslím, že Snape jenom respektuje Nevillovo přání, že nechce nikam spěchat. A zřejmě nemá za sebou příliš zkušeností se vztahy, takže netuší, že by se jeho přítel rád posunul dál. Jenom chudák Neville si to pak vykládá jako svou chybu. No, kdo říká, že se Severusem to bude lehké. Není to zrovna člověk, se kterým by se daly řešit záležitosti v jejich vztahu. Když tě miluji, tak tě miluji, a tím, že ti to řeknu desetkrát, neznamená, že o to víc či míň tě budu milovat.
Haha, taky se mi nelíbí tyhle zdrobněliny ve vztahu. Na oslovování máme přece jména, tak k čemu vymýšlet tyhle blbiny? Je to infantilní a k někomu jako je Severus, to prostě nesedí. Každý zamilovaný se nemusí chovat jako debil. Pokud má někdo pocit, že láska je, když se dva vodí za ruce, muchlují se a říkají si broučku a medvídku, tak by měli jít k psychiatrovi.
Skloňování jmen je vůbec zajímavé téma. Nedokážu si představit, že by se měly skloňovat správně: bez Severa, Siria, Rema, Alba apod. Teď si vlastně ani nejsem jistá, jak se mají správně skloňovat latinská jména. :D V tomhle je čeština občas zákeřná. Latina, angličtina a mnohé jiné jazyky jména prostě neskloňují. Tohle máme za trest.

Přidat nový příspěvek