Komentáře

<3

Ááá, já ty tvoje dvě dávky Snaville prostě miluji. :)
Že mluvili o sexu? A kde? To slovo tam zaznělo sotva jednou. A ani jednou tam nebylo šoustat, mrdat, jebat… ani nic podobného. O čem že to mluvili? :D Podle mě naprosto normální rozhovor. Když se zeptáš ženské, aby ti popsala své poprvé tak se sáhodlouze rozpovídá, a chlap ti řekne: ohnul jsem ji přes stůl a ošoustal. :) Takže ani Harry to nijak rozváděl, takže v pohodě. On je vážně jediný, s kým o tom Neville může mluvit. Pomineme-li fakt, že i Harry má staršího partnera-muže, pak je to především kamarád, kterému důvěřuje.
Neville je oproti Harry v nevýhodné pozici. Harry měl Remuse, takže když chodil s Cedrikem, mohl se ho zeptat na sex a vlkodlak mu všechno vysvětlil. (To ještě nevěděl, že to pak budou dělat spolu.) Jenomže Neville má jenom svou babičku a strýčka Algieho, a to asi nejsou lidé, kteří by něco věděli o homosexuálním styku. A kdoví jestli by ho schvalovali. I když zřejmě ano, říkala jsi, že na homosexualitu se u kouzelníků dívá jinak než u nás mudlů.
A o tom Bravíčku je to skvělý nápad. Já si myslím, že i kouzelníci mají podobné časopisy. Mají Denní věštec, týdeníky pro čarodějky apod.
Neville je vážně chudák. Zaprvé by chtěl se Snapem anální sex, ale neví, jak si o něj říct. Asi by si měl vzpomenout, že to byl on, kdo nechtěl spěchat. Pak by pochopil, že Severus prostě neví, že už změnil názor a je připravený. Takže chyba není v Severusovi. On by chtěl, ale zároveň respektuje Nevillovo původní rozhodnutí. To je naopak velmi pozitivní.
A taky se mi líbí, jaké starosti si dělá o svého malého nebelvíra. :) Ten mizera ho fakt miluje. :D

Přidat nový příspěvek