Komentáře

expecto patronum

Hurá, tak Snaville se objevil i tady. Já mám tyhle dva opravdu ráda a chtěla bych s nimi víc povídek. :) Proč mám pocit, že internet je zahlcen Snarry?
Mě náhodou nepřijde divný, že má Neville takovýho hada. Vždyť i ona samotná šťastná vzpomínka musí být dost silná k vyvolání patrona. A já si troufám říct, že vím, co přesně a koho přesně Nevillova nejšťastnější vzpomínka obsahuje.
Jestli má patron vždy podobu zvířete (a ne člověka), které stvoření by se hodilo ke Zmijozelovi lépe než had? I když neznáme podobu Severusova patrona, je možné, že Nevillův patron vzal na sebe podobu právě jeho patrona. A protože ta vzpomínka musí být jedna z těch nejsilnějších, je přirozené, že se její síla odrazí ve velikosti patrona. Takže dvoumetrový had? Tak to musí být fakt super vzpomínka.
A jak je to vůbec s vlkodlaky? Umí vyčarovat patrona? Já jen jaký hybrid by vyskočil z hrotu Remusovy hůlky. Možná nějaký kříženec mezi Harryho dvanácterákem a Siriusovým psem. :D Ale proč ne, i zdánlivě hybridní jedinec může mít své silné stránky.

Přidat nový příspěvek