Staré komentáře

Děkuji

Severus se mi zatím nesvěřil s tím kdo z jeho předků je němec, ale tvrdí to. Samozřejmě bych se nedivila kdyby Tobias a jeho rodiče byli němci a ještě nacisté. :-D (Podle kánonu je ale Tobias nejspíš Řecký imigrant co jsem vydedukovala. Tobias je řecká verze Tobiáše pokud se nepletu. Severusův otec byl vysoký, černé vlasy a velký nos to vypadá že by mohl být Řek. Byl to nejspíš dělník podle čtvrti ve které Severus vyrůstal. Z toho dedukuji že Řecký imigrant pracující jako dělník v továrně na bavlnu.)
Ne, Severus zcela určitě není psychicky zdraví jedině a už vůbec není Alanovsky povznesený úplně nad všechno. Vlastně je spíš vnitřně značně cholerický a všechno ho hrozně štve nebo nudí. Tak už to ovšem u inteligentních lidí bývá.
:-D Brumbál má nárok a to mi nikdo nevymluví. Severus je sice schopný, mocný a inteligentní, ale Albus bude vždycky lepší ať se nám to líbí nebo ne.
Proboha proč mi páruješ Severuse s Oliverem?! 8-O Ubohý Severus... ubohý Oliver... Oba mi tu vehementně tvrdí že by se raději zastřelili než se spolu vyspat a já jim to věřím. :-D Jinak Severusovi je fuk kde žije, ale asi mu záleží na tom že ho někdo obsluhuje a nemusí kvůli jídlu hnout prstem. Deformace z dětství.
Jistěže, ale tak to je v pořádku ne? Však by mu nemohl říkat Pán zla kdyby byl hodný a spořádaná ne? :-D Ano, tak něco. Asi by se Voldemort nasral kdyby se mu pokusil Severus utéct.
V tom případě až skončí Snaville tak budu kapitoly dělit na dvě půlky každou v jiný den v týdnu. Nic jiného pro ulehčení čtení dělat nemůžu, ty kapitoly prostě mají v průměru 15 stran, s tím nic nenadělám.
Ale... chybí mi jeden týden, tak se to nějak zavonačí. :-D

Přidat nový příspěvek