Staré komentáře

A je to tam

Nová povídka se mi líbí, zatím to vypadá víc než slibně. Že by to dopadlo jako ve Světlech a stínech na Malfoy Manor se nebojím, ono Severus je jiná povaha. Neočekávám, že bude radostí skákat, až se dozví o svém stavu, ale věřím, že potrat možný nebude. Voldemort ví, co dělá.
Pokud dobře chápu, tak to právě Voldemort seslal na Severuse kletbu, ale asi jsem špatně četla prolog, protože nechápu, jaký důvod k tomu měl. Severus je přece Smrtijed. Co udělal, že se mu Voldemort mstí? On už ví, které straně je loajální?

Domnívám se, že ta kletba „přeformovala“ Severusovo tělo, aby byl schopný počít dítě a tento Mefisto měl zcela jednoznačnou úlohu ve Voldemortově plánu. Do pytle, a mě ten týpek přišel docela sympatický. Zatracený Snape, to mu vážně nebylo divné, že je k němu Mefisto tak milý? Snape není zrovna sexsymbol, aby tolik přitahoval mladé, krásné muže. A už samotný fakt, že je z bohaté, čistokrevné rodiny… Smrtijed jako dělaný. :D Tentokrát si za to může Sevík tak trochu sám. Ale mohli by se ti dva dát nakonec dohromady. Mefisto by se zamiloval a Severus mu odpustil. Chápu, ani jedno z toho není pravděpodobné. :D
Mám dotaz. Nechci rýpat, komentáře beru jako místo, kde můžu autora požádat o dovysvětlení. Nějak jsem pochopila, že Severus počal dnes ráno. Dobrá s magií to bude asi trochu jinak a u Severuse úplně jinak, protože nepočal standardní cestou.
Přesto si myslím, že by jeho těhotenství nemělo být odhalitelné tak brzy. Podle mě těhotenství prozradí zvýšená produkce určitých hormonů, a ty se nezačnou okamžitě po početí tvořit v tak razantním množství. Nejsem odborník, ale těhotenský test si ženy dělají, až když to nedostanou, což už je několik dní po početí, takže by mě zajímalo, jestli by těhotenský test byl schopný na těhotenství přijít, pokud by došlo k splynutí spermie a vajíčka ten den či ten předchozí.
Teď se ale můžeš ohradit tím, že tady samozřejmě mluvíme o magii, čímž se nám naskýtá úplně nový prostor. A taky s tím, jak vidí Harry magickou podstatu zárodku. Ten je spojen se Severusem mnoha nitkami. Takže se ten parchant živí jeho magií už od počátku? Já bych spíš čekala, že to bude jako u lidí. Že se buňka začne nejprve dělit a až pak se uchytne a začne „parazitovat“ na čaroději.
No nic, já si počkám, až nám přesně popíšeš, jak k otěhotnění došlo. Jsem si jistá, že po tom budou pátrat jak Severus, tak Brumbál a Pomfreyová a ti nám vysvětlí, jak se něco takového mohlo stát.

Ale je legrační, že jediný člověk, který tuto chvíli ví o Severusově těhotenství, je zrovna ten zmetek Potter. Co bude dělat? Nic, bude asi přemýšlet o tom, co viděl. To, co by bylo u ženy plod, to u chlapa prostě být nemůže. Nemůže, tedy ani není. Je to tedy něco jiného.
Možná zajde za Brumbálem a Pomfreyovou a přeptá se jich, zdali je Severus po tom útoku skutečně v pořádku a svěří se, že u něj něco vidí a neví, co to je. Severus by ho stejně vyhodil, kdyby šel za ním s tím, že je těhotný, nebo že se mu na něm něco nelíbí. (:D Pottere, vy taky nejste můj typ.) No, počkám si, jak to ten kluk vyřeší.

Přidat nový příspěvek