Komentáře

NL/SS a RL/SB/HP

Hmm, zajímavé, tak mě napadlo, jestli v té ampulce neměl list orchideje, kterou v návalu zlosti rozdupal. Možná ji chtěl zanést Prýtové, jestli by s tím ještě něco nezmohla. Anebo přímo Nevillovi, aby se mu svěřil, že se s jeho orchidejí stala nehoda? Každopádně si myslím, že ji chtěl zachránit, což dává naději i Nevillovi.
Z pohledu Lenky nevím, jestli to byl dobrý nápad. Ono, aby teď neupadla v Severusovu nemilost, protože mu „přebrala“ jeho nebelvíra. Neville samozřejmě za nic nemůže. Ale aspoň pochopí, že jestli chce získat Nevilla, bude se muset víc snažit, protože jsou tu i jiní. :D Jo, myslím, že je lepší, když mu dá Neville najevo, že na něj nebude čekat věčně. To by mohlo Severuse trochu rozhoupat.

A k Remusovi – Nerozhodnost lásky mám rozečtenou, jsem u 7. kapitoly, brzy přelouskám i tu poslední. Takže Remus má dva druhy, jak má mu závidím. :D Pravda, je to trochu schizofrenní situace. Člověk si říká, je to super, že mám dva milence. Stalo se vám někdy, že se vám líbili dva chlapi najednou? On je může mít oba dva! Jenomže ano, vyhovět oběma a věnovat oběma stejnou dávku lásky a náklonnosti je už docela náročné a vyčerpávající. A vůbec si myslím, že Dobby má pravdu, že k ničemu dobrému to nepovede.
Když už jsem u té trojky, napadla mě bizardní situace. Co kdyby to dal Harry dohromady se Siriusem? Ono Tichošlápek není ošklivý ani nudný a Harry ho má opravdu rád. Co by v té situace dělal chudák Remus? Vlkodlaci jsou žárliví a vyžadují stoprocentní věrnost, ale mohl by rozsápat Harryho, že mu ojíždí Siriuse, když je Harry zároveň jeho druhem? Měl by nutkání na ty dva vletět a zpráskat je, zároveň by jim nemohl zkřivit ani vlásek, protože jsou jeho druhy. Tak mám takový pocit, že se u něj rozvine schizofrenie. Fakt to zavání průšvihem. :D Ale už se moc těším.
P.S.: Nic mi neprozrazuj. ;-)

Přidat nový příspěvek