Komentáře

---

Jsem si jistá, že mu to dítě přiroste k srdci. Tedy, co to plácám, k srdci možná ne, ale už jenom tím, že devět měsíců je tělo matky propojené se svým dítětem, vytvoří se mezi těmito dvěma jedinci jedinečný vztah. Na Severusovi to přece musí zanechat následky.
Četla jsem tu pohádku o stínech na Malfoy Manor a napadá mě, že až se Severus dozví o svém těhotenství, určitě bude mít podobnou reakci jako Lucius. Zbavit se toho. Zajímalo mě, jak to vyřešíš, aby nakonec nepotratil. Což on by nepochybně velmi rád, hlavně pokud by to měl být zároveň potomek Harryho Pottera.
Mpreg mě neděsí, protože mám pocit, že jsem ho vymyslela sama. Mám pocit, že kluky s klukama jsem párovala vždycky, dřív než se rozšířil internet a já se dozvěděla něco o slashi a fanfiction. U mě se nestalo, že bych se se slashem svezla na nějaké vlně, já jsem na ní už dávno plula. Stejně tak jsem uvažovala o Mpreg dřív, než jsem zjistila, že něco takového může ve světě fanfiction existovat. Spíš mě překvapilo (a příjemně) že takových lidí existuje víc. Vždycky jsem si totiž myslela, že takovou povídku nebude nikdy nikdo číst. Už si to tak zcela nemyslím.
Rozhodně je povídka zajímavější, pokud ty příznaky těhotenství jsou přehnanější, protože to staví postavu do zcela neznámé situace a je třeba, aby se s tím nějak popasovala. Z vlastní zkušenosti vím, že to bříško opravdu naroste až v pozdních měsících těhotenství. (Bože, co to tvrdím, já těhotná samozřejmě nebyla!) Pokud není chlap anorektik, tak je reálné, že se to mezi těmi špíčky ztratí. I když Severus asi není ten typ, co by si ukládal tukové zásoby. Ale co třeba poporodní kila?
Cože ty piješ? Tohle jsem vážně neslyšela. Dál předstírám, že jsi spořádaný občan bez jakýchkoli závislostí a nešvarů. Samozřejmě že je píšeš za střízliva. Já čtenář je čtu za naprostého stříliva a nemám nejmenší problém s chápáním obsahu. Není tam nic, co se vymykalo normálnímu lidskému chápání. Stavíš své postavy do zcela běžných situací, se kterými se dennodenně setkáváme. Jako naprosto duševně zdravý jedinec tvrdím, že se s tvými postavami ztotožňuji a tvé příběhy jsou tak uvěřitelné, jako by se děly mě či mým sousedům. :D
Ne, dělám si srandu, ale já jsem otevřená téměř jakýmkoliv experimentů a Mpreg je to poslední, co mi bude vadit. Hlavně prosím nikoho nezabíjej. Klidně ať si trpí čtyři pětiny povídky, aby na konci mohly být postavy šťastné.

Přidat nový příspěvek