Komentáře

Děkuji

Ty bys ty chudáka malé označovala za sexuchtivé maniaky. :-D Dobře, možná Neville občas takoví je a Severus se sexu rozhodně vehementně nebrání... no, možná brání. :-D
Někdo je až tak bláznivě společenský že bude s cizími lidmi slavit svátky.
Oh já miluji jmelí visící nad dveřmi, protože ty scény pod ním... dobře, je to pohnuté Vánoční atmosfera co mě nutí takové romantické žvásty psát. Hlavně že se konečně už políbili do háje!
Hej! Severus rezolutně popírá že by byl ožralec, on je nanejvýš tak sváteční pijan, i když je pravda že v kalendáři má hromadu zapsaných svátků. :-D Pořídil si totiž takové ten maga co jsou v něm svátky a slavnosti všech kultur. A když přeci jen svátky dojdou, tak se řekne že se pije na svatého Dyndy.
Souhlasím, Severus je velice ješitný a sebestředný člověk, takže moc šancí k usmíření nedává, ale vyjímečně... jednou... :-D
Se řekne že to byla nehoda, že ano. Můj manžel mi omylem upadl na nůž... třicetkrát mi na něj omylem upadl. Tak ta orchidei úplně náhodou spadl, on na ni čirou náhodou šlápl a jak se to snažil uklidit, tak ji čirou náhodou ještě víc pošlapal. Co by mu Neville neodpustil. :-D

Přidat nový příspěvek