Komentáře

Re: Re: Děkuji

A někdy je to idiot rozdávající kytičky na potkání. :-D
To samozřejmě. Kdyby chtěl, tak to bude dělat tak, aby nebylo nic poznat, případné následky zakryje, případně by hodně používal obliviate a následně by pak předstíral, že dotyčného studenta prakticky nezná. A samozřejmě, jako správný zmijozel, na každé obvinění odpoví pohrdavým pohledem a slovy "Dokaž mi to!" :-D
Určitě bych neřekla že tento Severus chce muže starší než je on sám, spíš tak přiměřené věku. Stejně tak si nemyslím, že by dokázal žít ve vztahu s někým, kdo je dominantní a požaduje po něm aby byl submisivní. Táhne ho to sice k silným mužům, možná projevuje i jistý sexuální zájem, ale daleko více je v tom touha po otcovské ochraně, které se mu nikdy nedostalo. Zároveň, na druhou stranu, mám dojem že když sám dostane někoho do opatrování, tak jakoby dospěje a vnitřně, neracionálně, si uvědomí že je dost silný, aby se staral nejen sám o sebe, ale i o jiné.
:-D Ano a pak zjistíš, že se ti vlastně líbí i všechny ty ostatní písničky a pouštíš si ho stále dokola.
Hele to jsou spoilery! Ne, dobře, tak já to povím, ale kdo chce být překvapený, tak ať nečte.
Jde tu o to, že Severus zde jede v klasických kolejích otcem týraného chlapce. Jako malí byl bit a nemohl se nijak bránit, zároveň je ale čaroděj a proto si jeho magii vybudovala obranu proti fyzickému útoku. Smutným faktem ale je, že právě jen a pouze na jeho otce to nepůsobilo, protože z něj měl Severus příliš velký strach, navíc si jako každé týrané dítě myslel, že buď něco skutečně provedl a nebo si to zaslouží už jen za to, že není dost dobrý. V dospělosti mu sice už je jasné, že jeho otec byl zmetek a že si žádné takové tresty nezasloužil, jenže ten strach z fyzického útoku už je v něm příliš hluboce zakořeněný. Otisk v jeho podvědomí a v jeho magii. Takže, jeho podvědomí a jeho magie se domnívala, že ho Neville chytl za ruku, aby ho začal bít a proto zareagovala přirozeným protiútokem.
:-D Možná proto, že Remus přefikne všechno, co má penis?

Přidat nový příspěvek