Komentáře

Re: Děkuji

Já už mám zmatek v tom, jaký skutečně Severus je, protože každý autor si ho vykreslí po svém. V některých povídkách může být přímo sadistický, jinde zase skrytý romantik. :D
Kdyby byl Snape promiskuitní a měl to rád, jistě by se mu hodilo pár poblázněných studentíků. Morálka by šla k ledu, stejně to v životě nedotáhl dál než na pitomé místo učitele lektvarů a jeho pověst není beztak úplně čistá.
Pravda, Nevillovi je tak patnáct a v tomto věku je příliš mladý a nepřitažlivý (není to ještě „úplný“ muž). Nedivím se, že Severus dává přednost starším mužům, taky se mi líbí, ale občas může kouknout na nějakého mladíčka a říct si, že s ním by si dal říct, že o ně by se i staral a chránil ho. Jakože jindy vyhledává mužně stavené alfa samce, u kterých se může schovat, a najednou bum, a vidí se úplně v jiné roli.
Samozřejmě že nemá Nevilla rád (k tomu se možná dopracuje), ale je fascinován jeho dovednostmi a schopnostmi. To je skoro to samé jako by se zajímal o Nevilla. Téměř. :D Jako když si koupíš třeba CD kvůli jedné skladbě (teď neberu v potaz nelegální stahování).
A s tou září, já si myslela, že to bude něco takového. Ale proč tak Severus reagoval? Dobrá, možná ho jeho magie nějak chrání proti cizím dotekům, ale to je mu celkem k ničemu. Kdyby mu někdo chtěl ublížit, tak ho nechytne za ruku, ale sešle na něj Levicorpus anebo Mdloby.
Už jsem začala číst Nedostupnost, a protože se na net nedostanu kdykoliv, mám to pro jistotu ve Wordu. Proč mám takový zvláštní pocit, že Remus spí se Severusem? :D

Přidat nový příspěvek