Komentáře

Škoda, že v umývárně pouze mluvili

Škoda, že v té umývárně nedělali něco jiného, já už měla dojem, že si Snape trochu užije. Kdyby měl chuť na podobnou akci, jistě by uvítal, že se mu do cesty připletl jeden hodně nadržený student. Dokonce by se mu hodilo, i kdyby ho Neville nemiloval a šlo o vzbouřené hormony (tím by to bylo lepší!) Užil by si s ním a pak ho odkopl. Jak se s tím vyrovná Neville, by už nebyl jeho problém. Není jeho rodič a dostatečně ho varoval.
Ačkoliv to, že se tak stará o Nevillovy city, je vlastně velmi dojemné. Nechce mu ublížit a chrání ho, a to může být určitý projev lásky. Samozřejmě je tu taky ta věc, že kdyby se po škole nějak rozkřiklo, že měl sex s nezletilým, měl by problémy.
Navíc v tom může mít prsty i Potter. Co když mu podstrčil tohle štěně, aby svedl Snapea, a pak ti dva přišli s tím, že se Snape dopustil znásilnění. :D Takže Snape počítá ve všemi variantami.
A neříkejte mi, že ho Snape nemá rád, když se o něj tak něžně stará. Proč by ho nemohla ošetřit Poppy? A vážně by byl tak milý k jakémukoliv jinému studentovi? Zdaleka ne! On ho má rád, jenom o tom zatím neví. A nakonec, proč by nemohl Nevilla u sebe doma i svlékat? Ta možnost zní velmi zajímavě.
A co byla ta fialová záře? Já žádnou teorii nemám! Akorát mám pocit, že to, o čem s ním chce Snape mluvit je ta jeho zázračná schopnost s těmi rostlinami.

Přidat nový příspěvek