Komentáře

-

Chudáci Dursleyovi, na věky je jim souzeno mít na svědomí horzné zločiny, aby jeden mohl litovat harryho a pak ho jeden mohl zachraňovat. :) Co se dá dělat. Už jim to nikdo neodpáře.
každopádně jsem zvědavá, jak přesně se k tomu remus postaví. jen tak to nenechá to je zřejmé, ale slib mu dává jistá omezení. :)
Každopádně ho obrdivuji, jak to zvládá. Všechna čest. dokonce byl připravený dát dvakrát sex za jednu noc. to pro něj musí být z dlouhodobého hlediska vysilující.:)

Ale, že zas k tomu musím vracet. Kdyzž si se pozsatavoval nad tím, jak litujeme Rermuse. Jenže, tak jak jsi to napsala, je vážně těžké ho nelitovat. Kdyby mi průměrný chlap tvrdil, že byl neverný, protože si nemohl poct, tak ho pošlu do ... To si myslej vždycky - mrchy. :)

Jenže tady jsem prostě vážně uvěřila, že kdyzž má vlkodla druha, tak si vážně nemůže pomoct, tak jak se na něj má jeden zlobit, že? Jistě, zcela poctivé by bylo jim to na rovinu říct. Ale nějak s ním soucítím v tom, že se něco takového vážně špatně vysvětluje a jak se do toho jednou zapleteš, tak se z toho špatně dostávaš ven. :)

Neboli - chudák Remus.

Přidat nový příspěvek