Komentáře

Děkuji

Ano, přesně tak to je. Vůbec nečekal, že by mohl Snapea potkat na příčné. Vzhledem k tomu že Severus je takoví brouk zalezlí v díře a Neville taky nevychází, tak se od prvního ročníku nikdy na Příčné nesetkali, ač tam Longbottomovi bydlí. Jaké pak bylo jeho překvapení, když tam na něj narazil zrovna po své "noční můře". Ono se to zdá jako vykonstruovaná náhoda, ale takové věci se v životě vážně dějí. :-D
To je námět který zaujal i mě. Mám na to "nějak v hlavě" snarryovku, kde je Severus už s Potterem, je to po válce, hodně se spolu hádají a on nakonec Pottera najde s někým v posteli. Chce se pomstít za to že ho Potter zradil a nechtěně vyvolá démonku pomsty (děkuji ti Jossi za Anyanku). Přeje si, aby se Potter nikdy nestal Chlapcem který přežil, protože si myslí že to je důvod jejich rozepří. Přání se mu splní, Potterovi přežijí a vyvoleným se stane Neville. Problém v tom příběhu je, že Potter je duše mesiáše a bojovníka, která měla zachránit svět. Severus mu to znemožnil. Ač to tam Nevovi jde dobře a rozhodně není rozmazlený floutek, tak stejně nakonec umře, protože to něco ještě navíc mu chybí. Mimochodem právě kvůli tamnímu Nevillovi jsem nebyla schopná dočíst Čas na změnu. Jedna věc je mít sebevědomí a úplně jiná je být rozmazlený spratek.

Přidat nový příspěvek