Komentáře

Re: Re: Děkuji

To jsem četla taky s Dracem kde byl dominantní. Nebylo v tom opět žádné násilí, spíš se mi to zdálo že je to opečovávací Drarry, kde je Harry dominatní a stará se o submisivního a rozmazleného Draca, až na to že Harry se tu jmenoval Neville. :-D
Tak s tím Severusem... například v páru Voldemort/Severus nebo Brumbál/Severus je jasné že naši všemocní pánové jsou nahoře i vůči Severusovi, ale jo, všeobecně ho vnímám spíše jako dominantního. Avšak nebráním se ani povídkám, kde je spíš submisivní, ovšem jsem ráda když to tam není tak přehnané jako třeba v tom... sakra jak se to jmenuje, no jak byl Severus obviněn ze zneužívání studenta a byl závislej na magii. Tam už to bylo až moc.
:-D Člověče, zaprvé zatím jsem nečetla žádnou povídku, která by nebyla přehnaně romantická a přitom by v ní nebylo jasně vidět že jeden je dominantní a druhý submisivní. Podotýkám že nutně netrvám na BDMS, ale prostě že pocitově to v tom člověk vidí. A pak zrovna DI... safra člověče tam člověk už jen čeká, kdy Severus natáhne Pottera na skřipec. :-D
Tak s vyspělým partnerem to bych zase nehodnotila jeho věkem. Náhodou si myslím že zrovna v téhle povídce je Nev vlastně emocionálně a vztahově vyspělejší než Severus. Jak jsem tu psala při psaní "Severus má emocionální vyspělost pětiletého a jeho schopnost udržet vztah se rovná jeho umění řídit traktor" :-D

Přidat nový příspěvek