Komentáře

Re: Děkuji

No, s těmi vílami jsem samozřejmě něco tušila ... :), ale Lucius těhotný ... to je pořád dost legrační a šoking představa. Nevím, nevím ... kdyby to byla má první slash fikce a já nic netušila o existenci m-pregu, jestli bych si něco takového - víly/nevíly - dokázala připustit. :)
Takhle jsem ovšem od začátku tušila, že ty starosti se sháněním budoucí matky Potterových dětí jsou zbytečné... :)

Mě přijdou všechny ty značení (jako m-preg) ve fanfiction světě jako legrační záležitost a baví mě. Jako autorka bych je asi rozhodně užívala jako sebeobranu před naštvanými čtenáři, ale jako čtenářka necítím potřebu být pořád před něčím varována .... Trochu mě štve ta nutnost vyzrazovat důležité věci z příběhu. V běžné literatuře to nutné není a taky jsem už tam přežila lescos. :) Ale to si nestěžuji, jen sama nemám tu potřebu. :)

Blanch si asi pamatuji hlavně díky Mandragořinu PWP pro Blanch. :) A asi hlavně díky tomu jsem si jejích komentářů začala všímat.
Ano, řekla bych že myslím kavárnu ... v ní se snapeofilky scházely, jestli se nepletu?

Přidat nový příspěvek