Komentáře

Děkuji

Na tom že je těžce schizofrení jsem se už všichni shodli, ovšem když tak čtu zejména konec povídky, tak to trochu dává smysl. Navíc, kdyby byl na Luciuse pořád zlej, tak bychom se nikam nehnuli. Nebránila bych se ale napsání povídky, kde by byl skutečně zlí, dokonce jsem měla v hlavě kousek, kde trpí sexuálním sadismem.
PS: Proč by ses divila? Lucius mluvil o mužských vílách, to tam nebylo jen tak pro zábavu, takže to svým způsobem dává smysl. Ale je pravda že lidé většinou čekají těhotného Pottera. Já všechny tyhle věci vyznačuji, protože lidé si pak třeba i stěžují... ehm počkat, oni hlavičky stejně nečtou, tak se na to pak možná fakt jednou vykašlu. Augmentus se tam ještě objeví, já tam samozřejmě svou roli a já si toho pána z nějakého důvodu oblíbila.
PPS: Já myslím že by jí to až tak moc nevadilo, asi si ani nevšimla, i když jsem jí říkala že tam má nové komentáře. Ty nevíš že Blanch píše? Já ji třeba neznám vůbec jako komentujícího, jen jako spisovatelku.
PPPS: Myslíš Kavárnu? Jo děvče, dřív jsem tam trávila každý volný večer, tedy všechny večery, protože já mám volno pořád. Pořádali se tam bujaré večírky a byla sranda. Teď už tam jen se Styx píšeme Remuse a to je asi tak všechno.
PPPPS: :-D Tady mě napadali názvy sami, to jsem vážně ráda, protože jindy se mi to nedaří.

Přidat nový příspěvek