Komentáře

-

Tak sláva, děti spí ... ! Konečně můžu číst a taky psát komentáře. :) Teda, ten Harry mě zase zklamal a já při tom začínala číst "Světla a stíny ..." se strachem, že tu bude Potter moc velký mizera. On je zatím měkkej jako vždycky. :) Jen má pár trochu ráznjěších chvil. To je slabota ... :) - P.S. : Škoda, že se ve slash povídkách vše vyznačuje dopředu .. To bych se teď asi hodně divila, kdybych o tom těhotenství dopředu nic nevěděla. :) Lékouzelník je perfektní. Je jako pan doktor z Vesničko má středisková: "Je ti přes padesát a něco tě bolí. Od teď... až se jednou probudíš a nic tě bolet nebude, tak to znamená, že je z Draca hlava rodu Malfoyů a ty si mrtvý" :P - To že dáš další díl až v sobotu je od tebe tak trochu sadismus! :D - PS: U Styx už teda spemovat nebudu. :) Od D.J. a Darkness jsem už něco málo četla (mám chuť říct, samozřejmě), ale o Blanch jsem teprve před pár dny objevila, že taky píše. Já ji znala jen jako čtenářku z komentářů. Tak já něco zkusím ... PS.PS.: Já jsem taky nedávno objevila stránky snapeofilek (samozřejmě přes Styx), asi jsem se nakazila :) a tak nějak podvědomě se pokoušela psát v podobném duchu. :) To jen tak na vysvětlenou k mé podivné reakci. Ps.Ps.Ps.: To jsem ráda, že k této fikci nemusím vymýšlet žádné názvy kapitol. Uff .. :)

Přidat nový příspěvek