Komentáře

-

Kdyby jsi chtěla udělat, co nejklišovatější zápletku snarry, navrhnu ti nucený sňatek. To přijde jako největší klišé mně. Někdy mám pocit, že je těžké najít autorku slashe, která by to ještě nenapsala? - To, že jsou spojeni nějakým jiným magickým způsobem (včetně otroctví a spol.), ovšem docela čestně v klišovitosti následuje. - Jistě toho máš ale načteno víc, takže víš, o čem píšeš. :) Jen mi nedá zdůraznit, že už jsem četla i mnohem klišovitější příběhy. :) tak pokud jde o záměr , musíš v dalších dílech přitlačit na pilu. Psát klišé zřejmě nebude tvá silná stránka. :))) - PS: Mimojiné Snape mi tu přišel v pohodě. Kdybych tu chtěla hledat někoho, kdo mě svým chováním překvapil, byl to spíš Brumbál a Harry - ale oba jen velmi jemně. 1. Brumbál tím, že se začal tak otevřeně divit, že je Harry na ošetřovně. Od něj bych tak trochu čekala, že by si podobné úvahy nechal pro sebe a zapsal si je jen do hlavy pro pozdější použití. :) Ale zřejmě se mu to hodilo už teď, tak to použil:) 2. A Harry mi tu přijde o malý odstín drzejší než bych čekala. Já bych třeba čekala, že on si ty pepprminky na konci narozdíl od Snapea vezme. :)) Jak vidíš jde o detaily. A pravidla (včetně postav) si nastvuješ ty ... - Já tak trochu z rozjeté zápletky doufám, že to bude pořadný hurt/comfort :), protože pěkných hurt/comfort povídek na tenhle pár vlastně moc neznám. Nejlepší je v tom směru vlastně začátek Alicina EK ... :)

Přidat nový příspěvek