Komentáře

...

Já jsem taky vždycky uvažovala o tom kolik mu bylo, ono se bere že tak 40, ale když se na to podíváš klidně mu mohlo být jen 35. Wes když se stal Buffyiným pozorovatelem tak byl těsně po škole, tedy 25 let a byl považován za mladého, jenže to Giles vlastně taky jak se dozvídáme v 5 serii, kde zavítá do Sunnydale rada pozorovatelů. Vlastně už v díle s Buffyinými 18 narozeninami se k němu (nevzpomenu si jak se jmenuje) chová jako k mladému a hloupému.
Ono se v komentářích špatně vyjadřuje, pokud člověk nenapíše takoví ten co je delší pomalu jak povídka. :-D
Tak záleží taky na tom kolik ti bylo (bez urážky) a jak moc tě tohle téma láká. Mě například hodně, takže mě to bavilo. Scéna kterak se udělá na pohovce díky tomu že má Lo položené nohy na jeho klíně a zpívá je myslím fascinující. Škoda že jí z filmu vystřihli, protože je hezká i tam.
Já jsem zviklá psát za muže ať už z hlediska psaní slashe tak i z jiných důvodů a lidé všeobecně tvrdí že mi to jde. Asi to bude ten mužský element ve mně. Spike to hodně odnáší, to je pravda, ovšem spíše jen u nás, i když i v cizích povídkách je občas hodně OOC.
To že dala NOVA jen první 3 serie celí seriál u nás doslova zabilo a já jim za to do teď spílám.
Co se týče páru Buffy/Spike já ho nemám ráda, opravdu nemám a ač jsme viděla všechny serie už před časem a scéna v rozbořeném domě se mi líbí, pořád mám Buffy spojenou s Angelem a nemyslím že se to někdy změní.
A to víš že ani nevím, je docela možné že je to jenom český výraz, tedy překlad něčeho do češtiny tímto způsobem.
Jen klidně komentuj, mě potěší každý komentář, nemám jich tu zrovna tisíce.

Přidat nový příspěvek